Par kompāniju

SIA „Jenson iepakojums” darbojas gofrēta kartona un gofrēta iepakojuma ražošanas tirgū kopš 1998. gada. Uzņēmums ražo dažāda veida produkciju, sākot ar standarta veida iepakojumu un beidzot ar  unikālajām konstrukcijām ar 3 krāsu flekso apdruku.
Uzņēmums piedāvā izdevīgus un elastīgus samaksas noteikumus, patstāvīgiem klientiem ir cenu atlaides. Piedāvājam Jums sadarbību iepakojumu ražošanas jomā. Ar mūsu produkciju Jūs gūsiet panākumus savā biznesā.
Uzņēmuma vadībai ir liela pieredze gofrēta iepakojuma ražošanas jomā un tās galvenais mērķis ir kvalitatīvu pakalpojumu sniegšana gofrēta iepakojuma tirgū. Uzņēmums izmanto sekojošas izejvielas gofrēta iepakojuma ražošanai- kraft celulozes kartons , makulatūras kartons. Visa produkcija tiek iepakota strech plēvēs un ievietota uz paletēm, pirms tam tiek veikta produkcijas kvalitātes kontrole atbilstoši klienta prasībām un standartiem.
Pēc klienta vēlmēm var tikt izgatavotas papildus komplekta daļas : restes, starplikas, ieliktņi. SIA "Jenson iepakojums" ražo produkciju dažāda lieluma un tirāžas. Mūsu noliktavā vienmēr ir pieejams dažāda veida kartons un gofrēta kartona iepakojums. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt konsultācijas un palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko iepakojumu Jūsu produkcijai. Mēs uzprojektēsim vispiemērotāko iepakojuma konstrukciju Jūsu produkcijai, palīdzēsim izvēlieties piemērotāko kartona marku, ņemot vērā jūsu preču īpašības